MEDARBETARE

Affärsområde Redovisning och rådgivning

Lennart

Lennart Sjöberg

Auktoriserad Redovisningskonsult
Civilekonom, MBA

lennart.sjoberg@omegaekonomi.se
08-613 40 82

© Copyright Mattz Birath

Helene Fredin

Auktoriserad Redovisningskonsult
Högre redovisningsekonom, SRF

helene.fredin@omegaekonomi.se
08-613 40 83

© Copyright Mattz Birath

Anna Söderhielm

Auktoriserad Redovisningskonsult
Civilekonom, MBA

anna.soderhielm@omegaekonomi.se
08-613 40 85

Alexandra von Prouss

Alexandra von Prouss

Redovisningskonsult
Civilingenjör, påbyggnad ekonomi

alexandra.von.prouss@omegaekonomi.se
08-613 40 81

Jesper Lagerkvist

Jesper Lagerkvist

Redovisningskonsult
Ekonomie kandidat

jesper.lagerkvist@omegaekonomi.se
08-613 40 84

© Copyright Mattz Birath

Agnes Hellberg

Redovisningskonsult
Ekonomie magister

agnes.hellberg@omegaekonomi.se
08-613 40 91

Adam Enblom

Redovisningskonsult
Ekonomie kandidat

adam.enblom@omegaekonomi.se
08-613 40 90

 

 

 

 

Bild kommer

 

 

 

Victoria Sjöberg
Gunilla Eklund

Ekonomiassistent
1

gunilla.eklund@omegaekonomi.se
08-613 40 88

 

 

 

 

Bild kommer

 

 

 

Victoria Sjöberg
Victoria Sjöberg

Ekonomiassistent
1

victoria.sjoberg@omegaekonomi.se
08-613 40 89

Affärsområde lön/HR

 

 

Bild kommer

 

 

Jenny Carlsson

Specialist lön/HR

Affärsområdeschef

jenny.carlsson@omegaekonomi.se

08-613 40 92