Lennart

Lennart Sjöberg

Auktoriserad Redovisningskonsult
Civilekonom, MBA

lennart.sjoberg@omegaekonomi.se
08-613 40 82

Anna Söderhielm

Auktoriserad Redovisningskonsult
Civilekonom, MBA

anna.soderhielm@omegaekonomi.se
08-613 40 85

Helene Fredin

Auktoriserad Redovisningskonsult
Högre redovisningsekonom, SRF

helene.fredin@omegaekonomi.se
08-613 40 83

Alexandra von Prouss

Alexandra von Prouss

Redovisningskonsult
Civilingenjör, påbyggnad ekonomi

alexandra.von.prouss@omegaekonomi.se
08-613 40 81

Jesper Lagerkvist

Jesper Lagerkvist

Redovisningskonsult
Ekonomie kandidat Stockholms universitet

jesper.lagerkvist@omegaekonomi.se
08-613 40 84

Agnes Hellberg

Redovisningskonsult
Ekonomie magister Örebro universitet

agnes.hellberg@omegaekonomi.se
08-613 40 91

Adam Enblom

Redovisningskonsult
Ekonomie kandidat Stockholms universitet

adam.enblom@omegaekonomi.se
08-613 40 90

Gunilla Eklund

Ekonomiassistent


gunilla.eklund@omegaekonomi.se
08-613 40 88

Lina Jawad

Ekonomiassistent

lina.jawad@omegaekonomi.se
08-613 40 89